מלונות בוטיק בישראל

 Best Boutique Hotels in Israel

 

search
אודות  |  צור קשר  |  ספר אורחים    English   
מלון
ת. הגעה
ת. עזיבה
שם
נייד
מייל
יום האישה במלונות בוטיק בישראל

יום האישה במלונות בוטיק בישראל

יום האישה במלונות בוטיק בישראל

יום האישה, החל ב 8/3, מספק הזדמנות נהדרת לבילוי עם חברות טובות, הרחק מטרדות היומיום, מן הבית והכביסה המלוכלכת, מן הבעל והילדים האהובים, הזקוקים לתשומת הלב שלך כל הזמן. והשנה יש לנו הצעה מיוחדת בשבילך - בילוי במלון בוטיק עם חברות. הבילוי יכול להיות בילוי יומי, הכולל פינוקי ספא, עיסוי לכל אחת וארוחה דשנה או כולל לינה - לחוויית התנתקות מושלמת.

מהו יום האישה הבינלאומי

יום האישה הבינלאומי נחגג לכבוד הישגיהן של נשים בעולם, לקידום מעמדן של נשים ולמען שוויון בין נשים וגברים בעולם כולו. מספרים שבשמיני למרץ בשנת 1857, מאות פועלות במפעלי טכסטיל בניו יורק פתחו בשביתה על תנאי העסקתן והמעשה הותיר רושם כה גדול, עד שארגוני נשים ערכו כנסים ומחאות בתאריך זה שנים רבות לאחר מכן. כך עד שבסופו של דבר, נקבע השמיני למרץ באו"ם כיום האישה הבינלאומי, בדצמבר שנת 1977.

בחזרה לנעורים

תארי לעצמך את הסצנה הבאה: את ושתיים - שלוש חברות טובות במרפסת מלון בוטיק בתל אביב לאחר יום של פינוקים, השמש שוקעת לאיטה, אתן מבלות וחוזרות לערב אחד להיות אותן נערות שכל כך אהבו לכייף אחת עם השנייה. את נזכרת ברגעים היפים שלכן יחד וחושבת לעצמך, כמה נעים שיש חברות טובות לדבר ולחלוק איתן דברים.

יום פינוק

אם התנתקות ליממה שלמה נראית לך מוגזמת, פרגני לעצמך יום של פינוק מושלם, יחד עם חברות טובות, בחיקו של מלון בוטיק בתל אביב, כזה המתאים לטעמכן. חלק ניכר ממלונות הבוטיק החדשים בתל אביב אינם כוללים ספא, לכן בדקו מה יש לבית המלון להציע שיענה על מבוקשכן. אנחנו ממליצים על בילוי בספא, כולל עיסוי על פי בחירה ושימוש במתקני הספא, ואחריו ארוחה מפנקת במסעדת המלון.

מלון בוטיק  בצפון

מזג האוויר נפלא בימים אלו, ויציאה למרחבים הירוקים מנוקדי שלל צבעי הפריחה, תפתח את הלב ותביא רווחה והתרחבות הנפש לכל אדם. לכן מומלץ מאוד לקחת שתיים - שלוש חברות ולעלות צפונה, למצוא מלון בוטיק בצפון, ולא חסרים כאלו, אחד שסגנונו מדבר אליכן. פנו לכן יממה וחצי למענכן, נשמו את האוויר הנקי, צאו לטייל בטבע, הרשו לעצמכן ליהנות ולרפא את כל מה שנשחק במרוץ החיים. אם תרצו, תוכלו כמובן גם לשלב עיסוי מפנק ובילוי בספא.

חגיגה נשית

כל אחת מאתנו, הנשים, זקוקה ליום חופש, לרגע של שקט, במטרה להירגע מהריצה אחרי הזנב של עצמנו ומהטיפול בבני ביתנו. השנה, ביום האישה, אל תישארי מחוץ למעגל הנשים החוגגות, הרשי לעצמך להתפנק, להשתחרר, לשמוח ולחגוג את החיים עם כמה חברות טובות. בחרו את האפשרות המתאימה לכן ותנו לעצמכן להירגע. אם בחרתן ביום בילוי במלון בוטיק, הכולל עיסוי מפנק, שירותי ספא וארוחה מענגת לסיום, קחו לעצמכן את כל היום ותנו לחוויה להיטמע בגוף ובנפש לאיטה. אם בחרתן בבילוי במלון בוטיק אשר כולל לינה, אזי מצפה לכן יום של כיף ואחריו לילה של חגיגת חברות נשית אינטימית ומחזקת. אם בחרתן לעלות לצפון או לרדת לדרום ולנשום קצת טבע, אזי הריפוי, היופי, והרוגע של אימא אדמה מחכים לכן, לעטוף אתכן בחום. אין זה משנה כיצד אתן בוחרות לחגוג, העיקר שתמצו את המיטב מן היום הזה. קחו את ההזדמנות הזו בשתי ידיים. הזדמנות לנפוש, לעצור לרגע את המרוץ, הזדמנות להיפגש עם חברה טובה שמזמן לא ראיתם פנים אל פנים, הזדמנות להעניק לעצמכן כפי שאתן מעניקות לסביבתכן במשך כל השנה.


 

הצטרפות לחדשות ועדכונים חינם

מועדון לקוחות

מבצע החודש

עקבו אחרינו