מלונות בוטיק בישראל

 Best Boutique Hotels in Israel

 

search
אודות  |  צור קשר  |  ספר אורחים    English   
מלון
ת. הגעה
ת. עזיבה
שם
נייד
מייל
מלונות בוטיק בצפון בתקופת האביב

מלונות בוטיק בצפון בתקופת האביב

מלונות בוטיק בצפון בתקופת האביב - גם הכל ירוק - גם המחירים נמוכים לפני החגים

עבור רבים, חופשה עדיין נחשבת למותרות – אך יותר ויותר אנשים בוחרים לקטלג את החופשה השנתית שלהם כחובה. לעתים, פסק זמן מקצב החיים המהיר ומהשגרה הקדחתנית הינו הכרחי, ולפחות אחת לשנה אורזים בני המשפחה את המזוודות ומצפינים לאזור הצפון בישראל על מנת ליהנות מחופשה חלומית במלון בוטיק בצפון שכולה צבועה בכחול-לבן. כעת, כשהאביב מראה את ניצניו ואנחנו ממש לפני תקופת החגים האהובה עלינו כל כך, מדובר בעיתוי נפלא ביותר לצאת לחופשה: הפריחה בעיצומה והמחירים נוחים מאד לעונה זו.

משלמים פחות במלונות בוטיק מבלי להתפשר

לא מעטים האנשים שמחכים לעונות הסיילים בחנויות השונות על מנת ליהנות ממיטב הפרודוקטים במחירים נוחים, אשר אין להם תחרות. המחירים הנמוכים המוצעים במכירות החיסול אינם משקפים את טיב המוצרים אלא את הרצון להנגיש אותם לקהל הרחב במחירים נוחים. דומה הדבר כאשר מדובר בחופשה השנתית שלכם. רגע לפני הפתיחה הרשמית של סבב החגים הנוכחי, תוכלו ליהנות מחופשה חלומית בצפון הארץ במלון בוטיק – בחירה בלתי מתפשרת במחיר נוח וזול משמעותית מהמחיר בעונת החגים עצמה.

לא מפספסים את הפריחה בצפון

חג האביב הינו החג המזוהה יותר מכל חג אחר עם הפריחה, וכאשר מדובר על פריחה – אי אפשר שלא לדבר באותה נשימה גם על אזור הצפון המוריק והמלבלב. אזור הצפון בישראל הינו אזור משגשג שהפריחה בו בעונה זו מרהיבה ביופייה – כך שמדובר על חוויה יוצאת דופן ההולמת גם חופשה רומנטית וגם חופשה משפחתית עם ילדיכם. כל שנותר הוא לבחור את היעד האהוב עליכם בצפון, להזמין לעצמכם מלון בוטיק בעל שיק ייחודי, לארוז מזוודות ולבלות את האביב הפורח בצפון המרהיב שיש לישראל להציע.


 

הצטרפות לחדשות ועדכונים חינם

מועדון לקוחות

מבצע החודש

עקבו אחרינו